Aktuality

1.6.2024 Svod Klubu chovatelů Leonbergerů Ostružno u Jičína 

Štěňata naší chovatelské stanice úspěšně absolvovala svod, který se kvůli velmi deštivému počasí konal výjimečně vevnitř v budově jídelny. Kdo se nemohl nebo nestihl dostavit, bude mít šanci vše dohnat ještě na podzim na Živohošti. 

14.4.2024 Mezinárodní výstava České Budějovice 

Na výstavě se sešla početná skupinka sourozenců a rodičů naší chovatelské stanice Klanovický les. Bylo to moc příjemné setkání korunované krásnými výstavními úspěchy. Více v sekci výstavy. 

Slavíme narozeniny 

27.4.2024 slaví štěňata 1.narozeniny!
Dne 26.2.2024 bylo Barče 5 let.. 🎂🐶🐶

Členské příspěvky 

Poslední den uhrazení členských příspěvků Klubu chovatelů leonbergerů 400,- czk je 4.3. 2024 na účet KCHL č.ú. 0212012716/0300. 

Klubová výstava v Praze - Uhříněvsi 1.10.2023

Po skoro měsíci jsme se v hojném počtu zase měli možnost vidět a popovídat si, hafani si decentně zařádili, ale jen tak, aby si moc nezkazili výstavní kondici :) Výstava byla více než úspěšná. Štěňata dostala skvělé hodnocení VN a odvezla si spoustu medailí - pejsci Artur Max a Archie 1. a 2.místo. Fenky Adélka, Amelie Fialka  a Abby 1., 2. a 3.místo. Více informací v sekci Výstavy.

Podzimní sraz Klubu Leonbergerů 9.9.2023

Podzimní sraz Leonberger klubu v Juniorkempu Nová Živohošť: štěňata se po 2 měsiční letní pauze zase viděla. Prošli jsme se v kruhu na přehlídce letošních vrhů štěňat, kde jsme sklidili potlesk. Pak jsme se byli koupat na psí pláži a pěkně si zařádili. Bylo to moc příjemné setkání..

Štěňata

Dne 27.4.2023 se nám narodil vrh A - 5 pejsků a 4 fenky. Barča je hrdá máma, která se od nich nehne. Někdy jí uprostřed noci napadne si napapaná spokojeně spící mimina jít užít a probudí nám je, takže se tu nikdo momentálně moc nevyspíme :) Mimina jsou hodně fotogenická a dělají dost vtipné kousky, když bude chvilka, budeme se snažit se tady na stránkách o aktuální dění podělit ( sekce Vrhy)...

Přejeme všem pejskařům krásný Nový rok!

V tomto roce plánujeme naše první štěňátka. Jakmile budou nějaké novinky, budeme hned informovat:)