TROCHU O NAŠÍ RODINCE

JAK JSME ZAČALI CHOVAT LEONKY

Po smrti našeho prvního rodinného pejska ridgebacka Cézárka, kterého jsme si s manželem pořídili ještě před dětmi a byl tedy tak trochu náš prvorozený syn, jsme hledali nového psa, který nám nebude Cézara připomínat a zaplní prázdné místo po něm. V naší velké, aktivní a bláznivé rodině žijí 3 děti, 2 rodiče a 1 kočka. V roce 2018 jsem dostala tip na skvělé plemeno Leonbergerů a po dlouhém shánění jsme našli štěně v chovatelské stanici Od chuchelské dráhy, kde pejsci žijí v krásném prostředí na velké zahradě. Již po první návštěvě bylo jasné, že se naše děcka zamilovala a nebylo možné se již od štěňátka odtrhnout. V dubnu 2019 jsme si naší chlupatici Barču vezli domů :)  V Leonbergerovi se nám splnilo všechno, co jsme hledali. Našli jsme pro nás i  děti skvělého kamaráda a ochránce. Díky členství v Klubu Leonbergerů a díky skvělé "rodince" od Chuchelské dráhy se účastníme mnoha skvělých akcí v přírodě, na výstavách nebo se jen tak setkáváme s majiteli ostatních štěňat na kafi nebo pívečku. Vždy je o čem si povídat, vyblbnou se naši psi i děti. Leonek je prostě součást všeho našeho dění.

FOTOGALERIE

Barči první dny v novém prostředí. Děti se kvůli Báře na noc přestěhovaly na zem na koberec. Hračky i zmrzliny se dělí mezi všechny rovným dílem. Proběhlo seznámení s kočkou, fotbálek, koupání i návštěva kanceláře v práci..

Když 26.2.2020 slavíme 1. narozky, z miminka už máme pořádného pesana..


Výlety a prochajdy po okolí i dál jsou hodně oblíbená činnost...Barča ráda jezdí i autem, obvykle jí nenecháváme řídit...

Z našeho prvního vrhu štěňat jsme si nechali fenku Abby, máme tedy teď minismečku a ještě více zábavy :)